چهارشنبه سوری مبارکالبته من با این حالم باید پاشم برم سرکارتف 

چهارشنبه سوری!  وقتی که از روی 7 تا کپه آتیش می پری و هی با خودت می گی :سرخی تو از من ؛زردی من از تو! 

چه خوبه شاد بودنچه خوبه در یه دنیای عاشقونه زندگی کردنچه خوبه از ته دل خندیدنچه خوبه آش درست کردم و کنار هم بودن آخ که چقدر کنار هم بودن خوبه .

فلسفه آتیش چهارشنبه سوری شاید همینهکه به جای اینکه همو بسوزونیم شادی ها مونو با هم تقسیم کنیممی دونم دختر بدیممی دونم وقتایی که از بیماریم کلافه ام و بهت سخت می گذره مامانو مقصر می کنم و بهش غر می زنم که چرا منو بدنیا آوردیمن خودمو سبک می کنم اما مامان شبیه همون 7تا کپه آتیشا می سوزه و خاکستر میشه

سال جدید دو شب دیگه استبرای تموم دنیا آرزو می کنم که شاد باشن.سلامت بشن و به آرزو هاشون برسن.دلم می خواد که سال جدید یه کار بهتر داشته باشمسلامتیمو بدست بیارمشادتر باشمو روزای خوبی رو تجربه کنم.امسال سال خوبی برام بودچون دستم توی جیب خودم بود،دو تا شغل داشتم، توی دو تا مسابقه داستان و شعر مقام گرفتم و کتابم چاپ شد،قوی تر شدم، تونستم با پول خودم برم باشگاه بدنسازی،40تا کتاب خوندم و یه عالمه کتاب خریدم،مستقل شدم و کمی حالم خوب شد.سال جدید و سال های بعدش یه امتیاز مثبت برای همه ماهاست تا بهتر و زیبا تر بسازیمشون و حسرت هیچی رو نخوریم

سال نو مبارک!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خیار چنبر آموزش موسيقي وبلاگم؛ آرامشم بسیج کارکنان دانشگاه شریف امیرخلع تنهایی پرهیاهو سافت استارت دانفوس mcd500 300KW