باورم نمیشه! دارو ی لعنتی بعد دو ماه دردسر درست کردن برای من پیدا شد! اونم کجا؟! طبقه دوم کابینت بغل ماکارونی هاااااا

الان که فکرشو می کنم می بینم اگه دارو گم نمی شد من هرگز نمی فهمیدم که باید تحت نظر باشم و از خودم مراقبت کنم

امروز میرم تهران.قراره من و مامان و خاله معصومه با دختر خاله ام نرگس بریم تهران خونه اشون و صبح بریم دکترپس انداز بوفه امو که شده 150تومن دادم مامان و گفتم برام خرج کن و پیش خاله ننالگرفت!

بیشتر وقتا دو دلمبه علاقه ای که به "اون" دارم و باید انکارش کنمبه کاری که بهش عادت کردم و زندگیم شده ولی باید ولش کنم چون حقوقش کمهبازم طبق معمول به این نتیجه رسیدم که مشکلاتم خود به خود حل میشه فقط من این وسط بیخود حرص می زنم

گلو درد دارمبه خاطر کورتون بدنم ضعیف تر شده و احتمالا دیرتر خوب میشه.کبودی های بدنم هنوز خوب نشده .همه میگن لاغر شدیولی خودم فک می کنم چاق شدمالان یه عالمه بدهکاری دارم که با از دست دادن بوفه بهم رو آورده318تومن مانده بدهی قبلی به ساندویچی300تومن پول تعاونی به خاله ربابه100تومنی که ازش خرید کردمنمی صرفه واقعا نمی صرفه.از الان باید چطور زندگی کرد؟! مامان میگه با قناعت

کاش راه حل تموم مشکلات زندگیمون تاگهان از طبقه دوم کابینت و بغل بسته های ماکارونی پیدا بشهکاش تموم مشکلات لاینحل در کسری از ثانیه حل بشهکاش امیدوار باشم و یکم اعتماد به نفسم بالا برهتا دیگه سرکارگر جدید بهم نگه خودباخته ای که ترس توی چشماش معلومه!

راستی نگفتم؟با سرکارگر حرف زدم و گفتم چرا باهام بدی و به کارام حساس شدی؟ گفت نه تو استرس داری.چرا اتقد زود خودتو می بازی و دستپاچه میشیگفتم: وقتی بهم گیر میدی و ضایعم می کنی اعصابم خرد میشه

.گفت: از قصد می کنم تا تو قوی تر بشی

گفتم:همه با یه روش نمی تونن قوی بشن .اگه توی یه جنگل بخوان به همه حیوونا آموزش بدن که از درخت بره بالا شاید ببر بتونه ولی ماهی نمی تونه

گفت :خواستن توانستنه

گفتم آره ولی ماهی در طبیعتش نیست که بره بالالپ کلام اینه که از هرکسی با توجه به استعداد و ذاتی که داره انتظار داشته باش

گفت:حالا تو ماهی هستی یا ببر؟

گفتم:معلومه من ماهی ام!

حالا رفتار سرکارگر باهام خوب شده خداروشکر.روزی چند بار ازم می پرسه"الان خوبی؟استرس نداری؟؟"

حقوقم کمه.حقوفم کمهخیلی کمهروزی 10تومن کرایه ام میشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داستانـــــ چت عروسک |عروسک چت |چتروم فارسی عروسک |سایت های من|چتفارسی|شاهین چت رادیولوژی درایران چگونه انجام میشود پيشبيني زنده میثاق رایانه طراحی سایت Damini Laura هفتگ